Hoppa till huvudinnehåll

Våra medlemmar

Här hittar du alla våra medlemmar på Film Stockholm - allt ifrån biografer,
filmpedagoger, festivalarrangörer och andra organisationer!

Vill du också registrera dig eller din organisation som medlem på Film Stockhom? Du får tillgång till en
egen profilsida samt möjlighet att lägga upp aktiviteter och evenemang i vår kalender.

Registrera dig som medlem

VY:

Lucas Lindgren

Filmarbetare
Stockholm kommun

63

Biograf
Sigtuna kommun

53

Biograf
Salem kommun

83

Biograf
Stockholm kommun

64

Biograf
Nynäshamn kommun

99

Biograf
Huddinge kommun

57

Biograf
Sollentuna kommun

86

Biograf
Danderyd kommun

34

Biograf
Nykvarn kommun

99

Biograf
Upplands Väsby kommun

24

Biograf
Upplands Väsby kommun

87

Biograf
Huddinge kommun

30

Biograf
Vaxholm kommun

99

Biograf
Järfälla kommun

99

Biograf
Tyresö kommun

89

Biograf
Sollentuna kommun

53

Biograf
Lidingö kommun

41

Biograf
Tyresö kommun

54

Biograf
Upplands-Bro kommun

63

Biograf
Danderyd kommun

75

Biograf
Södertälje kommun

61

Biograf
Norrtälje kommun

61

Biograf
Värmdö kommun

70

Biograf
Huddinge kommun

14

Biograf
Lidingö kommun

12

Biograf
Salem kommun

30

Biograf
Täby kommun

73

Biograf
Vallentuna kommun

58

Biograf
Vaxholm kommun

Annika Bergström

Produktionsbolag
Stockholm kommun

Mölnbo Bio

Biograf
Södertälje kommun

MyNa Do

Filmarbetare
Stockholm kommun

Markus Bengtsson

Biograf
Stockholm kommun

Filmlektik

Filmpedagog
Nynäshamn kommun

Jakob Åsell

Filmarbetare
Stockholm kommun

Bob van den Eijkhof

Fritidsverksamhet
Sigtuna kommun

Marie Lagerkvist

Filmarbetare
Stockholm kommun

Linnea Welander

Filmarbetare
Stockholm kommun

ubeida khatib

Filmarbetare
Solna kommun

27

Biograf
Haninge kommun

Pink Cameras

Produktionsbolag
Stockholm kommun

Camera in Herba

Organisation
Stockholm kommun

Malin Nicander (fsf)

Filmarbetare
Stockholm kommun

72

Biograf
Salem kommun

Jonas Rosén Comerford

Filmarbetare
Stockholm kommun

PANORAMICA - Stockholms Latinamerikanska Filmfestival

Festival
Stockholm kommun

Micke Albers

Filmarbetare
Stockholm kommun

Stockholm Dansfilmfestival

Festival
Stockholm kommun

Mahlena Ekström

Fritidsverksamhet
Botkyrka kommun

Antonie Frank Grahamsdaughter

Filmarbetare
Stockholm kommun

Sidor